Adsız tasarım.png
1.png

Dijitalleşen
dünyada
yerinizi alın.

Her geçen gün dijitalleşen dünyada zaman kaybetmeden yerinizi alın.

Hakkımızda

Omega Ajans olarak Dijital Pazarlama'da 2008 yılından beri markaların büyümelerine ve vermek istedikleri mesajı bulmalarına yardımcı oluyoruz. Zaman değişse de yaratıcılığa ve sorun çözmeye olan tutkumuz hiç değişmiyor. 

Yaklaşık 12 yıldır hizmete devam eden Omega Ajans, yeni adıyla Merkez İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafındaki çözüm ortakları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Verdiğimiz Hizmetler

Kurumsal Kimlik Yönetimi

Bir işletmenin kurum ya da kuruluşun kim veya ne olduğunu anlamamızı sağlayan yani tanıtıcı görsel göstergelerdir.

Adsız tasarım (4).png

Marka Yönetimi

Marka adının belirlenmesiden başlayarak etkili ve güçlü marka kişiliği ve yönetimi yaratmaya kadar uzanan geniş bir kavramdır.

Adsız tasarım (9).png

Dijital Pazarlama Yönetimi

Dijital ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir.

Adsız tasarım (6).png

İçerik Yönetimi

İnternet sitesi, sosyal medya hesapları ve reklam içeriklerinin hazırlanması ve yönetilmesidir.

Adsız tasarım (5).png

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sayfa ve hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, bu süreçte hangi yolların izleneceğini, acil durumlarda yöntemlerin kullanılacağını tüm durumlara verilen genel addır.

Adsız tasarım (8).png

Reklam Yönetimi

Reklam veya pazarlama stratejisi anlamına gelir. Reklam yönetimi, reklam verenlerin pazarlama işlemlerinin profesyonellerce yönetilmesini ifade eder.

Adsız tasarım (7).png